Profil Metal

Korkuluk Sistemleri

KÖPRÜ YAYA KORKULUKLARI VE OTO KORKULUK SİSTEMLERİ

Oto korkuluk sistemleri, sürücü ve yolcuları yol kenarlarındaki düşük banket, uçurum gibi tehlike ve engellerden, yayaların ile tesislerin güvenliğini sağlamak ayrıca yolları birbirinden ayırmak için dünya karayollarının büyük çoğunluğunda, oto korkuluklar kullanılmaktadır.

Oto korkuluklar, hem düşük maliyetli hem de yüksek performanslı olarak tasarlanmış olup can ve mal güvenliği koruyan ve riskleri asgari oranda düşüren sistemlerdir. Oto korkuluklar, kaza durumunda aracı güvenli bir şekilde yol içerisinde tutabilmek ve aynı zamanda can ve mal kaybını minimuma indirmek için tasarlanmış bir yol güvenlik sistemidir.

Kullanılacak karayolu, köprü, geçit gibi yerlerin ihtiyaç durumuna göre, belirli T1, T3, N1, N2, H1, H4 seviyelerinde üretimleri yapılmaktadır. EN 1317-1 ve EN 1317-2 bariyer sistemleri standartlarına göre çarpışma testleri uygulanarak, engelleme seviyelerine belirtilen standartlarda üretim yapılmaktadır.

Tek taraflı zemin otokorkuluklar, tek taraflı köprü otokorkuluklar, çift taraflı zemin otokorkuluklar, çift taraflı köprü otokorkuluklar olmak üzere 4 tür ve farklı ihtiyaç niteliklerine göre üretimi yapılmaktadır.

TANITIM KATALOĞU

Firma profili kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin

Exit mobile version