Profil Metal

Malzeme Satış

MALZEME SATIŞ

HEA HEB Profil: Kullanım alanı çok geniş olan profiller, az katlı konut veya sanayi tipi binaların yapımında, çok katlı konut, iş merkezi ve benzeri binaların yapımında, her türlü betonarme yapının dayanıklılığını arttırıcı tadilatlarda, tarım makinaları imalatında ve çelik konstrüksiyonun kullanıldığı her alanda kullanılır.”

Sac Levha : Galvanizli sacı diğer saclardan ayıran en belirgin özelliği en yüksek kaynaklana bilirlik özelliğine sahip olmasıdır. Aynı zamanda diğer saclara göre daha iyi bir şekilde boyayı yüzeyinde tutabilmekte ve şekillenmede onlar kadar zor olmamaktadır. Dış görünüşleri ile estetik bir yapıya sahip olan bu sacların mekanik özellikleri kaplama işleminden sonra değişmez. Kromun Çinko ile kaplanmasıyla elde edilmektedir.”

Boru Profil: Çelik yapı sistemlerinde, uzay çatı sistemlerinde, modern ahır projelerinde, bariyerlerde, otoyol yön levhalarında, liman kazık sistemlerinde, gemi inşaa ve tersanelerde, temel güçlendirmelerde, tünel sistemlerinde, çocuk oyun parklarında, fabrika ve büyük kapalı alanların imalatında ve birçok alanda kullanılmaktadır.”

TANITIM KATALOĞU

Firma profili kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin

Exit mobile version