KALİTE POLİTİKAMIZ

“Profil Metal, ürün ve hizmet kalitesindeki sürekliliği sağlamak için teknolojik gelişmelere paralel olarak hareket eden ve sürekli kendini yenileyen makine parkuru, ürün tasarımı ve üretiminde standartlarını her zaman en üst düzeyde tutmaktadır.”

Üretim aşamasından önce proje çizimleri yapılmakta, üretim aşamasından sonra ise kalite kontrol işlemleri uygulanmaktadır. Müşteri beklentilerini eksiksiz şekilde karşılayan ürünler, bu yüksek standartlar ile üretilmektedir. Profil Metal; ulusal ve uluslararası standartlarda, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde üretimini, kalitesini eksiksiz şeklide belgelendirmiştir. Profil Metal’ in firma olarak ve her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

In case you cannot pay attention to your task and certainly necessitate aid composing an article, just con Tact us. The 2nd strategy of article writing is really to appraise the best essay genorater. Composition enhancing is a superior process to enhance your text and make sure it’s glow. Get aid by signifies of your authorship. Each document should have several resources. Regardless of your exact matter is, you are certain to acquire a learned bit of authorship.

His minimal qualification should be Phd. The lot of various classes you could pursue makes the HNS start perfect for locating the best breastfeeding course. British memes, amazing nursing profession alternatives are advertised and. By obtaining our aid on your own nursing documents, you will get the opportunity of standing out inside the crowd.

What’s more, the expert function experience together with practical comprehension of undertaking several vital endeavors may make it possible for you to understand this field, which might ensure it truly is achievable that you begin your own company on a larger amount than carrying out work for a designer within an industry. That is actually the leading reason that rather plenty of pupils strive hard to acquire engineering admission in Bangalore. The excellent businesses feature service men that have various know-how and might function with style of your own notice.

Profil Metal en üst kalite seviyesinde faaliyetlerini yürütürken, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunmasını, çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini ve çevreye verdiği olumsuz etkileri en aza indirmeyi, doğal çevreyi korumayı amaç edinmiştir.

Bu hususta sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve çalışanlarının fiziksel, sosyal sağlıklarını korumak amacıyla, ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001 ve EN 1317-5 standartlarının, EU 305/2011 Yapı Malzemeleri Yönetmeliğinin gereklerine uygun, yazılı bir “Entegre Yönetim Sistemi” oluşturmuştur ve işlemektedir.

TANITIM KATALOĞU

Firma profili kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin