ÇELİK BETON KALIBI İMALATI

Beton kalıpları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Beton kalıpları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Beton kalıpları tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

Beton kalıpları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.

İmalatı yapılan her beton kalıbı sevkiyatı yapılmadan önce kontrol mühendisleri tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda beton kalıplarının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları test edilip güvenilirliği mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Beton kalıbı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Beton kalıbı çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.

TANITIM KATALOĞU

Firma profili kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin