YÖNETİM KURULUNUN MESAJI…

“1975 yılından günümüze ortaya koyduğumuz gelişim ve üstlendiğimiz projeler, Profil Metal’in uluslararası arenada sergileyeceği vizyonun şekillenmesinde önemli rol oynamıştır.”

Ürettiğimiz ürünlerdeki hedefimiz, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin kalite anlayışına farklı bir bakış açısı getirmek olmuştur. En kaliteli ürünü, en uygun koşullarla sunabiliyor olmamız da katile ve üretim arasında yapılan doğru işlerin sonucudur. İnsan kaynağına güvenen, kurumsallığa ve profesyonelliğe inanan bu yapımız, gücümüzün temelini oluşturmaktadır. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek adına, sektörümüzdeki en güncel ve en başarılı uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hedeflerimize emin adımlarla yürürken, daha çok büyümeye, yeniliklere açık olmaya, daha çok üretmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Profil Metal’i fark yaratan öncü bir firma haline getiren güçlü ve kenetlenmiş ekibimize teşekkür ederiz. Yerli ve yabancı iş ortaklarımıza bize gösterdikleri sürekli güven ve işbirliği için ayrıca şükranlarımızı sunmak isteriz

Mustafa ÇAKIRKurucu Ortak
Serdar YURDAGÜLKurucu Ortak
TANITIM KATALOĞU

Firma profili kataloğumuzu bilgisayarınıza indirebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak ve Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin